Skip to content

Archive for August, 2018

31
Aug

+

صحبت از پایان دورۀ Heisei، حس پایان دوران الف‌ها، برکشیدن بادبان کشتی‌ها و کوچشون از سرزمین میانه رو بهم می‌ده.

literally.

Friday. August 31, 2018. 15:58 P.M
09 شهریور 1397
28
Aug

+

ساعت نه صبحه. نرم‌ترین و سبک‌ترین پتوی تابستانی عالم رو کشیدم روم؛ با این حال طوری با احساس سنگینی توی تشک تخت فرو رفتم، که حس می‌کنم به جای اون پتو یه وزنۀ بیست کیلویی کشیدم روم.

 

Wednesday. August 28, 2018. 12:25 P.M
06 شهریور 1397
25
Aug

+

وقتی با آدمی که نمی‌دونی کیه، چه کاره‌ست، چه شکلیه و اصلا کجای این کرۀ خاکی زندگی می‌کنه، حرفت بشه!

Saturday. August 25, 2018. 09:25 P.M
03 شهریور 1397

 

24
Aug

+

A folded piece of paper can never return to its original shape…

Friday. August 24, 2018. 09:30 P.M
02 شهریور 1397
23
Aug

+

Don’t give up on trying to communicate. The people that want to understand, will find a way to listen.

Saturday. August 23, 2018. 03:25 P.M
01 شهریور 1397
21
Aug

+

ねえ、青春の喜びを感じてるか?

今をちゃんと生きているの?

Tuesday. August 21, 2018. 01:30 A.M
30 مرداد 1397
15
Aug

+

迷路のような街 …

Wednesday. August 15, 2018. 02:07 A.M
24 مرداد 1397
11
Aug

+

「ゲームを滅茶苦茶にしてどうする?

早く終わらせてゲームオーバーになって、もう一度原点から始めるっか?まあ。。。残念だがこのゲーム、ゲームオーバーが無理、保存のオプシェンも無し、脳を刺激させるタイプみたい。ながあああい長いゲームで永遠に続ける感じがする。

て_大事な時間が過ぎたけど、ゲームを直すために、ちゃんと勝って幸せになるためにまだチャンスがあるかな_。」

って私が最近思ってる。

Sunday. August 11, 2018. 10:53 P.M
20 مرداد 1397
9
Aug

+

努力は…努力はきっと報われるの。

 

Thursday. August 09 2018. 04:30 A.M
18 مرداد 1397

 

8
Aug

+

繰り返す日々の中、「人生は一期一会だよ。」と独り言にしてる。

Wednesday. August 08 2018. 03:53 A.M
17 مرداد 1397
5
Aug

+

こんな風に続くって大丈夫なの?生き延びることが出来るかい_。

Sunday. August 05, 2018. 08:53 P.M
14 مرداد 1397